TravelLine: Аналитика

Služby

Vážení hosté, velice rádi Vás přivítáme v našem Spa hotelu Sirius **** v Karlových Varech. K Vaši dispozici je na hotelu recepce 24 hodin denně. Personál recepce Vám poskytne informační služby, různé výlety po České republice a městech různých zemí Evropské unie. Pomůže s objednáním individuálního transferu, vstupenek a jiné služby. Používání internetu Wi-Fi pro hosty našeho hotelu je zdarma. Na recepci je k dispozici malá knihovna a videotéka. Zveme Vás do hotelové restaurace, ochutnejte pokrmy připravené našimi zručnými kuchaři na terase s výhledem do Dvořákových sadů. V odpoledních nebo večerních hodinách nabízíme strávit čas s přáteli nad sklenkou vynikajícího moravského vína nebo dezertu v café-baru " Schocolade & Sweet ". K léčebným a relaxačním účelům slouží vlastní balneoprovoz, který byl v roce 2018 nově zrekonstruován. Zde je možné absolvovat komplexní program karlovarského léčení, různé druhy Wellness programů a další škálu léčebných procedur.
Léčba v našem Spa Hotelu je vhodná pro onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, nemoci onkologické a stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Komplexní karlovarská léčba je nejúčinnější detoxikační metodou pro organizmus. Jedná se o zaručenou očistu organismu s dlouhodobými a zaručenými účinky, na zažívací trakt a látkovou výměnu (metabolismus), dojde i ke zvýšení imunity. Sestavujeme léčebný program vždy tak, aby co nejvíce vyhovoval individuálním potřebám pacienta a co nejlépe se přizpůsobil Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.
Pro naprostou relaxaci ke konci dne doporučujeme našim hostům navštívit nový Spa komplex - "saunový svět", který zahrnuje parní saunu, finskou saunu a infrasaunu.
Za celý tým zaměstnanců hotelu Sirius Vám přeje příjemný pobyt v našem hotelu a krásně strávený čas.

V nabídce pro vás

Vybavení

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>